O MMB

Můj blog společně se mnou urazil od jeho založení téměř před devíti lety dlouhou cestu. Tenkrát jsem začala bydlet se svým nyní už manželem, a pustili jsme se do dlouhé a náročné rekonstukce našeho starého a rozlehlého domu. Hledala jsem prostřednictvím svého blogu inspiraci do našeho bydlení, které podlehlo nesčetně módním trendům a prošlo mnoha proměnami. Tu největší inspiraci jsem ale nakonec našla sama v sobě. Úplně jinou, ne francouzskou, ani skandinávskou, ale ryzí, českou. A tak začala další proměna, a tentokrát hlavně ta srdeční.

Za tu dlouhou dobu jsem poznala spousty nových virtuálních a osobních přátel, navázala mnoho spolupráce, a inspirovala nejdenoho z vás při dekorování a tvoření našeho bydlení. Teď bych vám ráda dala vědět, jak se dá bydlet a žít mnohem víc ekologicky, ekonomicky, osobitě, kvalitně, stylově, kreativně, štastně a osobně i s minimem věcí a odpadu.

Jinak jsem dvojnásobná maminka, manželka, rebelka, inspirátorka, interiérová, natural beauty, slow fashion & a sem tam mama blogerka, vystudovaná grafička, volnočasová malířka, amatérská fotografka, virtuální závislačka, kreativistka, minimalistka, expertka na extrémy, inspirátorka, extrovertní introvertka, perfekcionistka, estétka, obdivovatelka starých zámků, požitkářka ve vaně s horkou vodou, posluchačka pomalých rytmů datempa, objevitelka duchovního světa, znovuzačínající napůl vitariánka a vegetariánka, nadšená bio hospodyňka, praktikující zero waste fanynka a blíženkyně inspirující se přírodou a neutrální barevnou paletou, která mi dává vnitřní klid.

Pojďte se mnou začít a zažít i svoji jedinečnou srdeční proměnu!


Maluju a miluju ZDE.