Kde mě zase najdete

Všechny, co tu ještě zůstali vřele zrdavím a jak jsem slíbila, dávám vám vědět, kde mě opět najdete. Je to na MÉM INSTAGRAMU nyní pod mým vlastním jménem, kde dál pokračuji ve focení i psaní. Jen způsobem, který jde nyní víc do hloubky. Je to teď společně s rychlými fotkami z mobilu pro mě nejsnadnější a nejrychlejší cesta, jak s vámi sdílet okamžiky z mojí osobní transformace a předat vám dál podporu i na té vaší. Vrátila jsem se jednoduše k činnsotem a vášním, které mě vždy přitahovaly a bavily ze všeho nejvíce, jen jsem je léta úspěšně přehlížela, abych je znovu našla v plné síle. Na blogu jsem psala převážně o materiálních věcech, a teď je to vlastně víc obráceně. Protože aby ten hmotný svět byl co nejkrásnější a nejšťastnější, musíme na něm pracovat nejdříve v jeho nehmotné podobě...

A taky zase maluju, úplně jinak, protože jako jsem očistila velkým úklidem naše bydlení a odprostila jsem se od všech těch materiálních nezbytností, uklidila jsem si i v sobě a vzdala se i svých očekávání  a představ. A tak se vše nastartovalo zcela jiným a mnohem přirozenějším a přínosnějším směrem nejen pro mě, ale doufám, že i pro vás. No mrkněte se sami, zatím na Fler SEM ;-).

Už asi nebudu psát, co bude dál, protože nejlepší je nechat všem přáním volný průběh, ale do dalšího pracovního tempa či nového blogu a webu zatím spěchat zřejmě nebudu. Však určitě víte, jak ta doba na mateřské dovolené je krásná a krátká, a někdy i taky velmi náročná :-).

Mějte se báječně, a pokud se zase setkáme i jinde než tady na mém starém blogu a budete chtít na vaší cestě k "domovu v sobě" jakkoliv pomoci, kdekoliv se na vás moc těším!


Šárka Sara Ouřadníková
3 komentáře

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.