Lněné povlečení pro děti

Česká značka lněného povlečení a doplňků Lenlinen má novinky! Nové barvy, produkty a taky povlečení pro děti, které máme nově doma a já mám z něj ohromnou radost. Len jako přírodní materiál s úžasnými vlastnostmi a tuhle krásu s designem domyšleným do posledního detailu jsem si prostě zamilovala už od rozbalení prvního balíčku od téhle značky. V tom posledním se ukrývala společně s dárečkem v podobě pytlíčku se sušenou levandulí mintová a světle růžovou sada povlečení pro děti, která je z druhé strany šedá, takže se může ustlat pokaždé jinak. Je už v klasickém velkém rozměru, proto je ještě chvilku schovám. Poslední fotky jsou tak přímo z e-shopu www.lenlinen.cz z pokojíčku dětí majitelky Lenky. 

Na Lenlinen si také cením kvality jejich lnu i zpracování, a hlavně toho, že je naprosto bezúdržbový. A moc se těším na nové produkty v nových odstínech, a to hlavně na ten přírodní - béžový. Ráda bych totiž nějakou lněnou soupravu pořídila také na jídelní stůl a do kuchyně, v podobě ubrusu, běhounů nebo utěrek. Bylo by to příjemné zjemnění a zútulnění jednoduchých hladkých linií, a samozřejmě nadčasové a odolné kousky, protože len toho vydrží opravdu hodně. Proto uvažuji i o lněných prostěradlech, určitě taky máte podobnou zkušenost s měkkou bavlnou nebo froté, které výdrž nemají zrovna dlouhou. A jako poslední bych také ráda vyzkoušela nějaký ten lněný kousek na sebe. Mám vyhlídnutou na Dejmidárek úžasnou tuniku...

A co vy a len, jak se líbí nebo slouží vám?

Mějte fajn konec týdne.
Šárka
4 komentáře

 1. Odpovědi
  1. A barevne! 😄 Jsou moc krasne i v te tmavsi variante. Hezky den Marcelko.

   Vymazat
 2. Milá Šárko,
  můj příspěvek bude asi delší, neboť se týká spíše minulých příspěvků. Chtěla jsem vždycky reagovat hned, ale mám také 2 malé děti ( 4 roky a 2roky), a tak stejně jako Vy stále těžko lovím chvíli volna. Nejprve chci moc poděkovat za Vaši zkušenost z knížkou Marie Kondo. Já o její metodě slyšela už dříve, ale Vy jste mě doslova nakopla, knížku jsem si v létě pořídila a pak už to doma lítalo :-) Jsem za to opravdu vděčná a knížku nechám kolovat po rodině a budu doufat, že pomůže i ostatním ;-) Dále Vám chci říct, že já vítám příspěvky, které se týkají Vašich dětí. Pokud to nevadí Vám, tak jen pište v tomto duchu dál. Jste v nich daleko více otevřená a tím i blíž svým čtenářům. Děti jsou součástí Vašeho života a domova, a mě to baví daleko více číst a dívat se na fotky od Vás, než sledovat dokonale vystajlované interiéry, kde jakoby nikdo ani nežil.. Máte samozřejmě krásný domov, ale asi víte jak to myslím, nebo doufám.. A také si cením Vaší úpřímnosti ohledně života s dětmi a celkově,viz článek z dovolené. Obdivovala jsem, že jste se s dětmi vydali k moři, já na to zatím neměla nervy, snad příští rok ;-)
  Mějte se moc hezky a přeji krásné podzimní dny. Zdraví Nina K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Nino, děkuji za krásný komentář! Jak uvidíte v novém příspěvku, Marie Kondo mě nakonec neuspokojila úplně, ale pomohla mi začít a vše udržet. Mám radost, že pomohla i Vám, kolovat jsem také nechala, Ať se Vám daří nejen ve věcech, které Vám přináší radost!
   A děkuji za zpětnou vazbu k blogovým tématům, určitě budu ráda takto pokračovat. A tento rok bych s dětmi asi vážně dobrovolně k moři nevyrazila! :-D

   Vymazat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.