Pivoňkový sen

Další moje splněné přání z květinového e-shopu www.florea.cz jsou tentokrát pivoňky. Vždy jsem si přála je mít na zahrádce a natrhat si z nich velkou romantickou kytici. Ale na té naší bohužel nerostou, a u babičky jejich dobu kvetení snad vždycky propásnu. Takže o pivoňkové sezóně jsem si prostě nemohla vybrat nic jiného. A stejně to bylo překvapení, protože jsem nevěděla, jakou kytici mi floristky nechají uvázat. A opět naprosto dokonalou, obří pugét v bílé barvě s růžovým nádechem a překrásnou vůní! Škoda, že ji nemůžete cítit...

Tentokrát jsem pivoňky dala do vysoké jednoduché bílé vázy a vytvořila kolem nich takový svůj ženský fashion koutek. Inspirovala mě k tomu ta bílá papírová taška, ve které mám připravené plakáty na výměnu do galerie v obýváku, a moc se mi líbilo, jak jim to v ní sluší. Takže se stala součástí dekorace na komodě společně s mou nejoblíbenější kabelkou, slunečními brýlemi, dvojitými perlovými náušnicemi a stříbrným náramkem od Daniel Wellington. A chystám se taky na léto oživit trošku jídelnu, proto moje abstraktní malba putovala právě sem.

I když pivoňková sezóna pomalu končí, doufám, že já se touto další překrásnou kyticí ještě pár dní pokochám. Protože už se opravdu snažím o řezané květiny pečovat mnohem lépe, aby mi vydržely co nejdéle. Pivoňky jsem opět nikdy u nás v květinářství nesehnala, stejně jako na jaře třeba řezané hyacinty, modřence, atypické tvary a barvy tulipánů, pryskyřníky, hortenzie a další květiny, které i když jsou spíše sezónní, z Florea si je můžete objednat a doručit květinovým kurýrem speciálním chlazeným vozem už od pár kousků pro radost téměř po celý rok!

A jakou kytici vyberu příště? Moc ráda bych vyzkoušela poslední dobou velký hit - květinové krabičky, ve kterých nyní najdete i pivoňky. Můžete mi ale napsat i svoje tipy, fantazii se totiž meze nekladou! ;-)

Krásný víkend.
Šárka


Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.