Anti-age péče

Přijde mi, že je toho času, který mám jen sama pro sebe čím dál tím méně. Maluju se jen rychle a trošku, horkou vanu si napustím už jen zřídka, a o nějaké péči o pleť nebo tělo taky nemůže být moc řeč. Ne, že bych někdy kosmetice nějak hodně propadla, i tady si myslím, že méně je někdy více. Ale po třicítce je tak nějak všechno jinak, a máte najednou nutkání lépe se o sebe starat. Protože ten čas tak strašně rychle letí, a vy už moc dobře víte, že všechna ta péče a láska se vám co nevidět vrátí.

Proto jsem chtěla najít přírodní řadu kosmetiky v krásném balení s anti-age efektem, jež by mi sedla, a byly by vidět i výsledky. A vypadá to, že dánská značka Meraki vážně obstála, stejně tak jako já s jejím pravidelným používáním. Protože když se na sebe podívám do zrcadla, nic nevidím. Jakože se na ty vrásky, které byly vidět dřív víc musím podívat mnohem více zblízka. Tuhle jsem zapomněla použít dokonce korektor na kruhy pod očima, nějak prostě nebylo co zakrývat, a i CC krém mi na drobné nedokonalosti báječně stačí. Hydratace je v rovnováze, téměř nikde žádný pupínek a já zářím a cítím se fajn, fakt. Stačilo mi k tomu první měsíc jen anti-age pleťové sérum "A" s naprosto lehoučkým složením, které je bezbarvé a bez vůně, barviv a parabenů a velmi rychle se vstřebá. Teď jsem začala používat i denní pleťový krém Grapefruit, který je už sice na pleti víc znát a chvilku i trvá, než se vstřebá, ale zato nááádherně voní po citrusech! Tak uvažuji, že jeden z nich nechám ještě na noc, ať se účinky násobí...

A poslední vyzkoušený kousek je textilní peťová maska anti-age, kterou jsem si dala (sice při práci) o víkendu, a byla jsem na ni vážně zvědavá. Nic takového jsem před tím neznala. Říkala jsem si jen, že je škoda, že je jen na obličej. Ale je natolik hojně napuštěná chladivým a moc příjemným sérem, že jsem si ji rozetřela na krk i dekolt, na který také používám veškeré pleťové přípravky. Protože je s obličejem a jeho vizáží spojený. Chytrá a skvělá rada od jedné kosmetičky, kterou jsem navštívila asi tak třikrát za život. No ostuda, nebo geny, uvidíme... Nicméně o tu krásu na závěr jsem vás prostě ochudit nemohla! :-D Tak se třeba ještě v tom dnešním horku na závěr ochladíte (jako já v sobotu, proto mám tu pletenou vestu :-)) a zasmějete ;-).

Zatím se mějte a další tipy na podobné značky vřele vítám!
Pa Šárka


Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.