BuggyPod na prodej

Dnes ještě přidám omluvu všem milovníkům skandinávského bydlení, a odbočím k dětem s nabídkou prodeje a zároveň tipem pro všechny, kteří je mají také hodně brzo po sobě jako u nás. Protože několik z vás se mě ptalo, jestli nebudu prodávat něco po Maxovi. Vzhledem k tomu, že většinu věcí už používá Elinka, tak zatím stále ne, ale na jednu věc přeci jen došlo. Jmenuje se BuggyPod, a jedná se o přídavné sedátko s kolečkem a popruhy, které jde přidělat na většinu druhu kočárků.

Objevila jsem ho na internetu a přišlo mi jako skvělá věc, která přesně vyhovje potřebám přepravy obou malých dětí najednou. Protože jsme nechtěli dvojkočárek z několika důvodů. Dvojkočárky se nám zdály příliš malé, a bylo nám líto ještě nevyužít náš kočárek po Maxovi, do kterého jsme se zamilovali hned na první pohled, a chtěli si jej ještě užít. Je totiž netradiční, hodně prostorný, krásně se s ním jezdí, a hlavně byl po těch třinácti měsících stále jako nový. Uvažovali jsme také o přídavném stupátku, ale na to se nám ještě zdál Maxík hodně malý, protože sotva začal chodit, a stát a držet se by ještě nezvládnul.

V podstatě nám na náš atypický kočárek BuggyPod doporučen nebyl, ale parametry o síle trubky na přichycení splňoval, takže jsme to riskli a vyšlo to. Vozítko jde pokud jej zrovna nepotřebujete jednoduše sklopit na bok kočárku. To jediné ale u našeho kočárku nešlo, protože značku Hesba BP oficiálně nepodporuje. Ale sedátko lze také z bočního postroje jednoduše vycvaknout, takže nám to vůbec nevadilo.

Nakonec jsme ale BuggyPod využili pouze třikrát, protože přes zimu se dvěma malými dětmi vypravit se ven bylo pro mě poměrně náročné, takže jsem spíš jela ještě s někým s golfkami. A taky se naučil Maxík nakonec chodit docela rychle. Takže už BuggyPod dál nevuužiju, a proto bych jej v perfektním stavu někomu z vás ráda nabídla. Je ještě rok v záruce, a bližší informace k prodeji najdete TADY. Teď na jaro bude ideální k ježdění, a za mě a za těch pár vycházek můžu říct, že jsme se v pohodě vešli na všechny chodníky, protože sedátko je úzké a i s kočárkem to není nic širokého, zvládnulo i hodně neutěšený stav chodníků, Maxík cesty absolvoval taky v pohodě a já jsem s oběma mohla i v klidu nakoupit...

A co se týče současného stavu, snažím se s Maxem hodně chodit, Elinku máme s sebou v kočárku, a když se mu už nechce chodit, chvilku ho neseme, nebo ho svezu na korbě :-). Letos proto to jaro vítám dvojnásob a moc se těším, že budeme častěji venku, nebudeme se všichni tři muset tolik strojit, a Max bude běhat čím dál víc!

Pokud máte i vy s BuggyPodem zkušenosti, nebo svoje tipy, jak jste to řešili i zvládali vy, určitě dnes můžete změnit dnes také téma komentářů, nebo mi dejte vědět, jestli by vás bavily třeba podobná témata na MMB...

Krásný snad už více jarní víkend!
Šárka2 komentáře

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.