Nový wishlist / New Wishlist

Ještě mi do nového roku chybí tradičně nový wishlist. Pokud nepočítám ještě vše, co je u nás doma potřeba dodělat, co se dekorací a doplňků týče, moc toho kupodivu není. Zřejmě můj minimalistický způsob života přináší ovoce, a mně už stačí ke spokojenosti jen pár drobností. Některé ale pravidelně.

Mezi ty určitě patří třeba papírové ubrousky Marocco Grey od Tine K Home, kterými dozdobím stůl hlavně když přijde na oběd nebo večeři návštěva. Takže tyhle by se určitě hodily.

Mezi moje stálice co se dekorací týče zase patří bytové vůně. Vždy mě pozitivně naladí, doma to provoní, a vytvoří příjemnou atmosféru. Moc ráda bych proto ještě vyzkoušela vonný difuzér Koto od Skandinavisk a vonnou svíčku Vesper. Jak jinak než od Meadows, která mě láká i svým elegantním obalem.

Sedačku zase ještě plánuju oživit nějakým polštářkem. Zaujal mě třeba polštářek Naturel od Coté Table v přírodní barvě lnu s něžným volánem.

Stále mi nedá spát ani ten vlněný koberec s žakárovým vzorem. Otázkou jen stále zůstává, jestli bude vůbec vlněný, kam, a jak velký. Bavlněný koberec White/Black printing je proto teď také u mě v uzším výběru.

Stejně tak váhám nad plakátem od Magdaleny Tyboni. Její motivy se mi moc líbí a vystihují přesně můj styl. Rozhoduji se mezi tímto akvarelovým plakátem Fashion nebo stejně krásnou Ballerinou, a není to vůbec jednoduché. Ale už je na čase oživit naši galerii v obýváku.

Takže doufám, že si vše postupně splním, ale nejdříve zase uvolním místo novému. Je stále něco, co se dá ještě vytřídit a snad brzy přibude i do mého outletu.

Zatím se mějte.
Šárka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.