Do světa / To the world

Dnes mám tip hlavně pro všechny, kteří rádi tvoří. Ať už jen tak nebo na profesionální úrovni. Přemýšleli jste někdy o tom, že byste dali o sobě a svých výrobcích vědět do celého světa? Já jsem tento krok udělala, zhruba před půl rokem a poměrně složitě. Ale určitě toho nelituji, kromě nových zákazníků přibybyly také nové zkušenosti a nové příležitosti ke spolupráci. Jde to ale také mnohem jednodušeji. Třeba prostřednictvím mezinárodní komunity ezebee.com, která působí ve více než 140 zemích, a kde si jednoduše můžete otevřít svůj bezplatný obchod a začít za pár minut prodávat do celého světa!

Výhoda je v tom, že na ezebee.com neplatíte žádné poplatky ani provize z prodeje, vše je tak zcela zdarma. Protože je ezebee komunita, můžete prodávat nejen své výrobky, ale také nabízet třeba služby či pronájem, a zároveň se tak seznámit s uživateli se stejnými zájmy. K vlastnímu showroomu získáte rovněž blog, kde můžete vytvářet nejrůznější události a zvát na ně ostatní uživatele. Ezebee.com funguje v 9 jazycích, samozřejmě i v jazyce českém, společně se skvělou českou podporou (další informace naleznete na http://about.ezebee.com/cs/). Zajímavostí je také mezinárodní měna EZB, prostřednictvím které můžete produkty pouze vyměňovat. A pokud byste náhodou nechtěli prodávat, můžete pouze inzerovat. A samozřejmě nakupovat!

Na ezebee.com naleznete opravdu vše možné i nemožné z nejrůznějších koutů světa. Ale také třeba originální bytové doplňky ve skandinávském stylu, nebo neotřelý design módních doplňků a nábytku. Právě takovou inspiraci v B&W kombinaci jsem pro vás připravila...

Mějte se fajn, a pokud se opravdu konečně do toho světa právě prostřednictvím ezebee.com rozlétnete, tak ať se vám daří!
Šárka


All photos via ezebee.com

2 komentáře

  1. Jen ten nápad, do čeho se vrtnout by to chtělo :) Jinak asi vím, koho by to mohlo zajímat. Kamarádka se chce osamostatnit, tak by jí to mohlo otevřít dveře a nakopnout, určitě přepošlu. Hezký den

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak to je super! Držím palce a děkuju za návštěvu :-)

      Vymazat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.