Beauty & fashion wishlist

Doufám, že jste si vychutnali první adventní neděli. Já čekám na světlo, abych vyfotila, jak vypadá výzdoba u nás. Proto dnes napíšu Ježíškovi pár tipů na beauty drobnosti nebo fashion doplňky.

Na podzim jsem hledala ideální odstín burgundy rtěnky a podařilo se mi najít až u značky Inglot. Dříve jsem ji hodně používala a mám s ní dobré zkušenosti, a když jsem teď uviděla tu nekonečnou paletu odstínů, určitě budu pokračovat! Znáte určitě taky to věčné hledání dokonalé Nude rtěnky a podobně :-). Dostala mě ale také novinka - laky na nehty O2M s přírodním složením, pod kterými nehty dýchají, což je jak víte něco přesně pro mě. Jeden už mám doma právě ke rtěnce, a mimo jiné má skvělou výdrž, takže půjdu určitě i do dalších odstínů...

Když něco krásně vypadá a voní, tak prostě neodolám, znáte mě. Proto nové svíčky a difuzéry značky Skandinavisk mám také v hledáčku. Nakonec už mám doma mini set, abych si je ovoněla a vybrala tu nej vůni. O tom, jaké jsou ještě napíšu. Pro zimní večery by se určitě hodila Snö - sníh, která nám třeba tu sněhovou nadílku ideálně na víkend přivolá. Také pokukuju po ne tolik známé vůni Chanel Cristalle au Verte. Je docela svěží oproti černé verzi, která je typicky chanelovská, kořeněná a těžká. Ale musím říct, že čím jsem starší asi a podobné vůni dám čas, přijde mi taky hodně zajímavá!

Vana s hodně horkou vodou je můj doping a nejlepší relax, který znám. A do koupele opět přidávám nejraději přírodní ingredience. Láká mě proto mořská koupelová sůl s květy od značky L:A Bruket, jenž jsem si velmi oblíbila pro její ryzí složení a nádherné obaly.

A ještě pár doplňků na sebe. Třeba ideální sluneční brýle - momentálně se mi jeví Ray Ban model Justin Black. Nebo nadčasový náramek ze stříbrné chirurgické oceli Michael Kors k mým novým Daniel Wellington hodinkám, hmmm... Na ty samozřejmě stále ještě platí 15% sleva a poštovné zdarma s kódem mamaison_blanche na www.danielwellington.com,  pokud o ně píšete Ježíškovi také. Pokud ne, tak mi dejte vědět, po čem letos toužíte :-).

Mějte pohodový předvánoční čas.
Šárka


Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.