Změny na MMB / MMB changes

Takže nové změny na MMB e-shopu se blíží!!! Už jen do 10. února máte možnost zakoupit veškeré produkty za současné ceny a výprodejové kousky se slevou až - 50 % (ZDE). Od 10. 2. 2015 bude na adrese www.mamaisonblanche.cz nový mezinárodní e-shop, díky kterému začnu moje tiskoviny zasílat na přání zahraničních zákazníků do celého světa :-). 

Z tohoto důvodu bude hlavní měnou Euro, nákup možný pouze s on-line platbou předem platební kartou nebo přes Pay Pal a ceny veškerých produktů se o 30-50 % zvýší.

Nové změny se ale přesto nemusíte bát, čeká vás jednoduchá obsluha e-shopu, všechny produkty skladem a ihned k odeslání, profi redesign současných kolekcí, další nové stylové motivy a kolekce, ještě vymazlenější balení a akční výhody k nákupu, které Vás doufám potěší a o kterých vás vždy budu informovat především na MMB facebooku, ale také na blogu.

Prostě budu se snažit být ještě lepší a lepší a těšit se na Vás brzy v novém ;-).

Zatím pa.
http://www.mamaisonblanche.cz/outlet.html


2 komentáře

  1. Fantastické zprávy! Už se těším, že si také budu moci něco krásného u tebe zakoupit :) No a ty fotky tady, ty jsou naprosto luxusní!! Bakers twine, nůžky HAY, překrásné zlaté strany vizitek a průhledná samolepka, nádhera <3

    OdpovědětVymazat
  2. Vykroč pravou Šárko!
    Hezký den, Helena

    OdpovědětVymazat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.