Washi novinky

Během srpna budu mít pro vás ještě pár nových drobností, které můžete zakoupit na e-shopu. Třeba washi pásky se zlatými pruhy a bílými květinami na zeleném pozadí, abyste si (i já) měli čím pohlednice a plakáty přilepit. Naleznete je TADY.

A protože další stále připravuji, mám rozpracované dva malé DIY projekty a přeorganizovaný šatník s novými ramínky, který stále nemám čas vyfotit, tak alespoň posílám fotky s washi novinkami.

Zatím se mějte moc fajn!


4 komentáře

 1. Ahoj Šári, washi pásky jsem si taky moc oblíbila. Dá se s nimi čarovat. Moc se mi líbí fotka sukulentu, a proto jsem neodolala a zase si včera jeden koupila. Těším se na další příspěvky a přeji Ti super léto!Monča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moni ahoj, ráda bych jich měla víc , už mi dovházejí. Jo, na sukulenty jsem byla dnes taky znova :-D. Krásnou sobotu a moc mě těší, že se těšíš ;-)

   Vymazat
 2. Milá Šárko, mám oblíbené některé blogy, vracím se k nim stále a po nových tolik nepátrám... ale dnes se mi tak trochu připletl do cesty Váš blog, je pravda, že od doby co mám ten svůj, mě sem některé cesty zavedly, ale dnes jsem se tu více začetla. Máte skvělé nápady, kterými jste mne nenásilně oslovila a zároveň získala. Přeji hodně štěstí. Lidka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidko vítej a děkuji za krásný komentář, moc mě potěšil. Ráda přijdu i na návštěvu k Vám. Ať se daří také a budu se těšit naviděnou :-)

   Vymazat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.