Velké výprodeje a malé novinky

Na e-shopu je z velkého výprodeje skladem opravdu už jen pár posledních kousků. Takže pokud si ještě chcete udělat na poslední chvíli radost nějakým bytovým doplňkem, jarní či vánoční dekorací, nábytkem z MMB kolekce, bižuterií, nákupní eko taškou, ručně vyráběnými mýdly z řady MMB Beauty, přírodní kosmetikou Lily Lolo, Mádara a Natura Siberica nebo dekoračními šablonami (zatím doskladněny další nebudou), na e-shopu se určitě rychle zastavte. Protože během července budou tyto kousky zcela ztaženy z prodeje a dojde k redesignu stránek. Jediné produkty, jenž po dobu změn nadále zůstanou budou nástěnné dokorace - nekonečné kalendáře, designové plakáty a přáníčka, které vždy podle potřeby a vašeho přání dotiskneme.

Co se týče právě přání z kolekce Geometry, konečně se mi také podařilo doplnit je novinkami - vybranými motivy (všechny naleznete TADY), kterými můžete obdarovat ty, na kom vám opravdu záleží k příležitosti jejich svátku, narozenin nebo svatby. Přáníčka jsou otevírací, formátu A5, vytištěna na 300g matném křídovém papíru, zabalena v průhledném celofánu a jejich součástí je rovněž bílá obálka. Připravuji k nim také ještě vymazleněnjší balení, dárečky a další motivy, takže o všech novinkách i změnách, které do budoucna e-shop čekají vás budu informovat.

A ještě jedno ohromné díky všem, kteří mi s velkým úklidem a ukončením MMB e-shopu, jak jste jej znali pomohli a přišli si udělat radost ❤️

Krásný začátek prázdnin, ať už jej trávíte kdekoliv!


8 komentářů

 1. Beautiful designs! I love them all...:)
  Hugs!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hello Maddie,
   thank you very much! Many greetings from Czech Rep :-)

   Vymazat
 2. Ta poslední fotka je nej! Těším se na změny, někdy je to fajn nabrat nový vítr do plachet. Ať se ti daří, Šárko!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Báro díky moc, musím se polepšit i s fotkami ;-).

   Vymazat
 3. Tak na tomto blogu jsem poprvé a vrátím se sem jakmile si uvařím čaj. Nádherná inspirace co se bydlení týče, já úplně slintám! :) S přítelem si budeme zřizovat byt začátkem září a musím to tady pořádně naštudovat!! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andreo vítej, to je milé :-). My taky vlastně ještě pořádně nebydlíme, ale snažíme se, jak jen to jde. Hodně trpělivosti a radosti v novém!

   Vymazat
 4. Šárko, přeji vše nejlepší k svátku.
  Nový vzhled blogu je perfektní.
  Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé Martino moc děkuji a jsem ráda, že se líbí :-). Pozdravy posílám!

   Vymazat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.