Beautiful Blanche

Milá Evi http://hortenzie.blogspot.com/, Ivo http://jednoduchakrasa.blogspot.com/ a Marti http://tildasweethome.blogspot.com/, moc děkuji za krásné ocenění v barvě Blanche:-). I když teď na vás milé virtuální kamarádky nemám mnoho času (a na MMB samozřejmě taky ne), ráda jej předám dál: Bublince, Elišce, Leoně, Adě a Monis za jarní pohlazení a nové inspirace:-).
Vzhledem k tomu, že jsem již sedm věcí o sobě psala, napíšu
SEDM NOVINEK:-):
1/ Příbory jsou už dávno prodané! Byly hned pryč, doufám, že je majitelka spokojená a všem ostatním, kterým se také líbily děkujeme, že jste se ozvaly, nečekaly jsme to:-*.
2/ Pokud se vám ale styl Ma Maison Blanche líbí, lehce se jím inspirujete nebo se jen občas zastavíte na návštěvu, již brzy se budete moci zastavit i v mém e-shopu...;-)
3/ První důvod mé jarní absence na MMB...
4/ Připravuji pro vás také nový "seriál" na téma REKONSTRUKCE. Letos se do toho pustíme na plno a vše je úplně jinak. Většinu věcí chceme udělat sami a dát tak starému domu novou, originální a osobitou podobu, ale zároveň jej vrátit do té původní. Sousto je to obrovské, budeme se snažit uplatnit naše profese, takže na kvalitě slevit nechceme, ale na nákladech rozhodně! Proto sbíráme nápady a hledáme alternativy, jak ze starého udělat nové a z všedních věcí udělat nevšední:-). Už se nemůžu dočkat, až budu natírat nová okna!
5/ A protože to pro vás musí znít opravdu šíleně (jako typický český kutil slepující si domeček každej pes jiná ves dopadnout samozřejmě nechceme), budu ráda za jakýkoli váš nápad komentář či radu, věřím že i vy máte něco podobného určitě už za sebou;-).
6/ To jsou dva hlavní důvody, proč tu nejpíš tak často bohužel nebudu:-(
7/ Ale i přes to všechno (až bude všude kolem stavební nepořádek a spousta věcí) se budu snažit si najít chvilku čas na nové tvoření a focení, protože to je prostě RADOST:-)!
Děkuji za přízeň a užívejte krásných jarních dní.
Sharka.

14 komentářů

 1. Šarko gratuluji k ocenění a raduji se z novinek o e-shopu:)
  Krásný večer
  Fleurete

  OdpovědětVymazat
 2. Congratulations on your award! Nice to know something more about you!!!
  Best wishes for your projects!!
  Higs
  Vale

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherný blog! Já jsem naprostá začátečnice, blog jsem si založila před pár dny. Nicméně mě moc zaujala novinka o rekonstrukci. Myslím, že budu častá návštěvnice a hltat nápady. Shodou okolností jsem totiž na svém blogu (a hlavně ve svém domě) začala s podobnou věcí i když nejspíš v menším měřítku. Fotoseriál o tom, co bych chtěla předělat, dodělat a nebo úplně změnit. Zatím jen fotím a píšu a až to vypukne, chtěla bych všechno zdokumentovat. Tímto zdlouhavým příspěvkem bych chtěla říct, že jsem nadšená vašemi projekty a ráda se budu u vás inspirovat. Hodně štěstí a gratulace k ocenění! Jana

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný blog, ráda sem chodím pro inspiraci a nápady. Těším se na nový e-shop!

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 6. Milá Sharko, děkuji za milý komentář. ráda navštěvuji tvůj blog, je dost osobitý. Hezký den. Iva

  OdpovědětVymazat
 7. Fleurette, Vale, Ivo,
  zdravím vás a díky za zastavení se!:-*

  Ahoj Jano,
  jé to mám radost, že vzniklo společné téma! i já se ráda přiučím, inspiruji a zajdu na návštěvu, děkuju;-).

  Jani,
  děkuji za návštěvy a za komentář:-).

  Hezký večer, taky je u vás tak krásně?:-)

  OdpovědětVymazat
 8. Šárko, doza s ptáčkem je samozřejmně z JH:) Ve skutečnosti je opravdu krásná ale dost velká měla jsem docela problém ji umístit přesto z ní mám velkou radost! Královská koruna je ta nejmenší velikost a myslím, že je ideální ty ostatní velikosti jsou zbytečně velké!!
  Krásný večer Fleurette

  OdpovědětVymazat
 9. Šárko,taky se moc těším na e-shop.
  K ocenění moc gratuluju,protože tvůj blog je krásný a já k tobě pokaždé moc ráda zajdu.
  A domeček,který bych si zařídila,předělala to bych moc ráda,takže zááávidíííím,ale přeju ti to,protože bude jistě úžasný

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj Shari, to jsou tedy výživné novinky, rekonstrukce a eshop - těším se na nové informace a přeji skvělé výsledky na obou frontách. :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj Sharko, jůůůů to jsou zajímavé novinky!!! Přeji hodně sil do rekonstrukce, s Tvým vkusem bude výsledek naprosto parádní!!! A mooooc se těším na e-shop, hodně štěstí!!!

  Pěkné jarní dny. Šárka

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj Fleurette,
  díky za vyčerpávající odpověď:-)!

  Blanko, Jani, sar,
  moc děkuju za podporu a za zastavení se! Obávám se, že není co závidět, bude to dlouhé a nákladné, tak jsem zvědavá, jestli vůbec jednou budu spokojená:-)!

  Dobrou noc...

  OdpovědětVymazat
 13. Velice se těším na otevření e-shopu :-)

  OdpovědětVymazat
 14. Ahoj Sandři,
  to mám radost, snad vše dobře dopadne;-)

  OdpovědětVymazat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.