Sweet Christmas Award

Monískovi http://monisbead.blogspot.com/ děkuji za předvánoční ocenění a milá slova. Povánočně posílám dalším inspirativním blogům a pokud budou mít jejich majitelky čas, můžou předat dál;-).
Za krásnou inspiraci na adresách:
a nejen tam...:-)

4 komentáře

 1. Sharinko, s překvapením zjišťuju, ze jsi dala mému blogu ocenění a tetelím se radostí, pýchou, možná i troškou ješitností :) . Moc, moc děkuji a prosím, jak si jej mám dát na můj blog a poslat ho dál? Neumím to :( a pokud budeš mít někdy chviličku, napiš prosím polopaticky jak na to:)...Děkuju! P.S. Začíná mě nějak lákat šedá, že neuhádneš, čí zásluhou :) Zdravím a pěkné inspirativní dny!

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Dášo,
  Tvoje kreativita mě naprosto dostala, takže nemáš vůbec zač:-)! Obrázek si zkopíruješ do pc a vložíš ho jako fotku. Většinou dáš odkaz na toho, od koho jsi ocenění dostala a potom přidáš odkazy na stránky, kam ocenění posíláš dál(můžeš jim napsat vzkaz o tom, aby si ho vyzvedli).
  Snad si to u mě ještě přečteš:-).
  Paa

  OdpovědětVymazat
 3. Shari děkuju, už se mi to doufám i povedlo a mám to tam :) P.S. Jsem samouk, co ke všmu utíká od práce, která mě nebaví, ale musí uživit. Takže relax.Pěkný večer!

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Šári, nakouknu po čase k tobě a co nevidím....děkuju moc za to ocenění, hrozně moc mne to potěšilo.
  Dana

  OdpovědětVymazat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.