Excursion au château

Dnes jsme byli na úžasném výletě na romantickém zámku postaveném ve stylu francouzských letních sídel - Nové Hrady. I když ještě všude kolem probíhají terénní úpravy a z vybavení zámku se mnoho nezachovalo, místo má svoje velké kouzlo. Pro milovníky Francouzského stylu prostě výlet jako dělaný:-).

5 komentářů

 1. KRásné fotky Šári! Moc povedené. Doufám, že celývýlet byl krásný a moc se mě líbí jak máš na fotkách svoje logo, je to moc hezký. Jsi moc šikovná.
  Krásné dny!

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Sandři,
  díky za návštěvu, konečně jsme měli chvilku volna. Děkuji za pochvalu, zatím ale nemůžu přijít na způsob, jak ho dávat na fotky co nejjednodušeji:-/, snad na to přijdu! Měj se taky fajn:-*.

  OdpovědětVymazat
 3. Šárko, krásné fotky a stejně jako Sandře se mi moc líbí tvá značka na nich. Zvlášť na té fotce se zahradním altánkem, krásně tam vynikne.

  OdpovědětVymazat
 4. Hello! My first time on your blog...it looks gorgeous! Lovely photos and very nice name of it! That castle is enchanting...I adore castles and dreaming is free!
  Nice to meet you!
  Greetings from Italy!
  Vale

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Jani,
  opožděně zdravím a děkuji! Značku jsem se pokoušela dát hromadně nastavenou akcí v PSD, abych si ulehčila práci, ale někde opravdu moc vidět není:-P...

  Hello Valentina,
  I welcome you to my blog and I am delighted with your comments, really I'm very pleased! Your blog I know very very long time and admire him. That I have a long way yet to build our housing. I like the same style of living like yours and I love the crowns and laurel wreath too :-). I hope that I can add you to my virtual my friends and I´ll go to your sites for inspiration.

  Thank you and beautiful days!

  OdpovědětVymazat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.