GG

Konečně jsem si udělala zase čas na blog. Bohužel se u nás zatím moc nerekonstruuje, tak jsem aspoň zkonstruovala malou spolupráci s mojí novou virtuální kamarádkou, která je především majitelkou krásného nového e-shopu http://www.bellarose.cz/ . Konečně se u i nás dají koupit hezké a neokoukané doplňky á la severské blogy! Od přítele jsem dostala pár drobností z mé vysněné šedobéžové kolekce Green Gate, snad jí to u nás bude slušet:-).
Hezký večer, (zase) zdraví Sharka...

7 komentářů

 1. Sharko, MOC krásné! Gratuluji ke spolupráci s Bellarose. A děkuji, že jsi tu ukázala, jak šedá a šedobéžová spolu ladí - já sháním šedé obaly na květináče a dnes jsem narazila na jedny šedobéžové... a nevzala je, že jsou spíš béžové. Asi se na ně půjdu znovu podívat. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluju k vysněné šedé kolekci od Green Gate. Krásně ti to všechno ladí. Užij si to!

  OdpovědětVymazat
 3. Wowww Sharka, everything looks so fine in your house.
  I like tea very much, and now in Argentina is so cold...
  I was a little down in these days, but I will return with my blog in a few days.
  Have a nice weekend!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Hello...
  I'am not so good at english but
  I try;-)
  Have just found your Blog...
  I really like your blog, and your
  pictures is nice.
  I love your style.
  Cyper hugs from Dorthe

  OdpovědětVymazat
 5. Hezký večer, předem se všem omlouvám za mou minimální přítomnost na blogu, jsem zavalená povinostmi a zařizováním. Těším se, až si zase nějaký čas ušetřím i na vaše blogy a načerpám inspiraci, snad to bude brzy:-*!

  Ahoj Jani, díky, mám ze spolupráce velkou radost, při zařizování nového bydlení se bude hodit:-)! PS: Šedobéžová se fakt krásně hodí ke všemu;-)

  Ahojda Ado, děkuji za návštěvu a kometář, od designérky potěší:-D!

  Hellso Sandra, I´m thinking of you, how are you .. We also have not very nice weather, maybe summer will be better. Thank you for visiting, I have to take the time to visit your blog, you have certainly a lot of news! Nice days, goodbye soon:-*.

  Hello Dorthe, I welcome you to my blog, thank you for your visit and kind words! I 'm going to visit your two blogs and I will certainly find a lot of great inspiration. See you soon, Šárka.

  (My English is terrible, but I'm glad that you are writing and I understand:-D!)

  OdpovědětVymazat
 6. hola wauuuu sharka wauuuuuuuu a přezkoumání virtuální stránka je krásná a každý doplněk, který mám rád, je tam v rohu židle pokud existují pochybnosti o velmi hezký romantický polibek faby

  OdpovědětVymazat
 7. Hello Faby,
  thank you for kind words:-* Yes, in the corner is the white chair and table from Ikea under the white cloth;-)

  OdpovědětVymazat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.